Hizmetlerimiz


Kaliteyi Ayağınıza Gönderiyoruz.


Ürünlerimiz firmamız tarafından garantilidir.

Hizmetlerimiz


Alkollü termometre, Cıvalı termometre, Dijital termometre, Gazlı termometre, Katı termometre çeşitlerini, her ürünü firma bünyemizde barındırmaktayız.

Başlıca Hizmet Alanlarımız


Isıtma Termometreleri

Isı ısıtma ürünleri adına her türlü termometreleri firma bünyemizde barındırmakta bulunmaktayız. Her türlü ısı ısıtma termometre ihtiyaçlarınız için ürünlerimize göz gezdirebilirsiniz.

Termometrelerimiz

Firmamızda her türlü termometreler bulunmaktadır. Ürünlerimize göz gezdirmek isterseniz web sitemiz sizlere sunulmaktadır.

Soğutma Termometreleri

Soğutma termometreleri adına her türlü ürünü firmamızda bulundurmaktayız. Ürünlerde kalite ve sağlamlığına güvenmekteyiz.

Kurutma Termometreleri

Kurutma termometreleri adına her türlü termometreleri firmamızda barındırmakta bulunmaktayız. Takip etmek isterseniz sitemiz ziyarete hazırdır.

Hizmetlerimiz : Alkollü termometre, Cıvalı termometre, Dijital termometre, Gazlı termometre, Katı termometre çeşitlerini, her ürünü (termometreyi) siz değerli müşterilerimiz için firma bünyemizde barındırmakta buluyoruz.

Neler Vaadediyoruz

Hizmetlerimiz de bulunan ürünler : Vücut sıcaklığınızı, bulunduğunuz odanın ısısını, 1600 dereceye kadar olan sıcaklıkları, fırın ve fabrikalarda 1600 °C ye kadar olan yüksek sıcaklıkları, sıvının donma ve kaynama sıcaklıkları, çok hassas sıcaklıkları ölçmek için farklı termometreler gerekmektedir. Biz abmtermo.com personelleri olarak müşterilerimizin her türlü termometre ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz.
hizmetlerimiz
Siz değerli müşterilerimiz en iyi, en kaliteli, en kullanışlı ürünü (termometreyi) en uygun fiyata almayı istiyorsunuz. Biz abmtermo.com personelleri olarak sizlerin isteklerini yerine getirdiğimiz gibi bu isteğinizi de yerine getirdik ve sizlere kaliteyi en uygun fiyat avantajları ile hizmete sunduk. Ürünlerimizin sağlamlarını test etmeden sizlere sunmama gibi bir düşüncemiz vardır. Bu düşüncemiz ile siz değerli müşterilerimize ürünlerimizi sağlam ve düzgün bir teslimat yapmaktayız.

Biz abmtermo.com çalışanları olarak “müşteri her zaman haklıdır.” lafının arkasında duruyoruz. Müşterilerimiz ile doğru bir iletişim kurup kullanışlı ve kaliteli ürünler takdim edip memnuniyetlerini sağlamayı hedeflemekteyiz.

ABM termometre personelleri olarak müşterilerimize hizmetlerimizi bir bölge, bir şehir ya da bir semt üzerine değil bütün topluma sunduk.