Hakkımızda


Müşteri Her Zaman Haklıdır.


Biz abmtermometre.com personelleri olarak “müşteri her zaman haklıdır.” sözünün arkasında duruyor ve müşterilerimiz ile doğru bir iletişime geçip iyi, kullanışlı ve kaliteli ürünler temin edip memnuniyetlerini sağlamayı hedefliyoruz.

ABM TERMOKONTROL


ABM TERMOKONTROL 2004 yılından beri İstanbul'da 2500 m2 kapalı alanda Kapilar termometre üretimi yapmaktadır. Sahip olduğumuz tecrübe ve teknoloji, konusunda dünya lideri olan İtalyan deneyiminden gelmektedir. Üretimimiz en güncel teknoloji ile ISO 9001 kalite politikası ve EN standartlarında, minimum dışa bağımlı olarak yapılmaktadır. Termometre üretme fikri her nekadar zor ve tecrübe gerektirse de, bugün termometrelerimiz, ısıtma soğutma sektöründe, termosifonlar, çeşitli fırınlar, katı yakıtlı kazanlar, şişe soğutucular, açık tip teşhir dolapları gibi bir çok farklı üründe güvenle kullanılmaktadır. Şirketimiz yıllık 1.000.000 adet kapasite ile Türkiye, Avrupa, Ortadoğu ve Asya pazarında bir çok ülkede faaliyette bulunmaktadır. 2023 yılında kalitemizden ödün vermeden 1.400.000 adet kapasite ile müşterilerimize maliyet avantajı sunmayı hedeflemekteyiz.


 

Misyonumuz & Vizyonumuz

Topluma ve çevreye saygılı, verimli, etkin ve yüksek sorumluluk bilinci içerisinde çalışarak sürdürülebilir kaliteyi sağlamak. Kendini sürekli geliştiren dinamik insan kaynağımızla profesyonel bir ekip çalışması içerisinde, güvenilir, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunarak maksimum müşteri memnuniyetine ulaşmak.

ABM Termometre olarak, sahip olduğu misyonu doğrultusunda müşteri memnuniyeti, sürdürülebilir kalite, saygınlık ile modern güvenilir ve yüksek kalitede ürünler sunmayı hedeflemektedir.

hakkımızda
Hakkımızda : Yıllarca önce küçük bir termometre firması olarak ticaret hayatına atıldık. Yıllar süren çalışmamız ile firmamızı şuan ki haline getirmiş bulunmaktayız. Binlerce ürünü hem firmamızda hem de online ortamda satışını yapmaktayız. Azimli, disiplinli ve grup çalışması ile ayakta tuttuğumuz abmtermo.com adlı firmamızı daha çok büyütmeyi amaçlıyor ve insanlara daha çok hizmet vermeyi istiyoruz. Termometre alanında ustalaşmış, genç ekibimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize istendiği zaman bilgi verebilmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti firmamız için oldukça önemlidir. Her gün onlarca olumlu ve olumsuz yanlarımızın anlatıldıkları yorumu okuyan personellerimizin azimleri ve çalışma istekleri artıyor ve siz değerli müşterilerimize fayda sağladığımız için mutlu oluyoruz.

Bizler ABM termometre personelleri olarak “müşteri her zaman haklıdır.” sözünün arkasında duruyor ve müşterilerimiz ile doğru bir iletişime geçip kullanışlı ve kaliteli ürünler temin edip memnuniyetlerini sağlamayı hedefliyoruz.

 

 

Çalışma prensibimiz

  • Doğruluk ve dürüstlük,
  • Etkinlik, verimlilik ve kalite,
  • Takımdaşlık,
  • Güven,
  • Adalet,
  • Gizlilik,
  • Sosyal sorumluluk,
  • Profesyonellik,
  • Yenilikçi olmak,
  • Sevgi ve saygı kriterlerine saygı duyuyor ve personellerimizin bu kriterlere uymasına önem veriyoruz.